Atak pantery, czyli BA-110LP

Wśród zegarków Casio można znaleźć bardzo dużo modeli skierowanych do kobiet. Można znaleźć serie ekskluzywne i eleganckie jak Sheen, proste i klasyczne wśród analogowych modeli czy też sportowe wśród kolekcji Baby-G lub G-Shock S Series. Jednak zegarki sportowe wcale nie muszą być pozbawione kobiecych akcentów. Tym razem niespodzianką dla Pań jest model BA-110 LP z motywem… panterki. Jest to pierwszy zegarek marki Casio z printem zwierzęcym, jaki oferuje ta marka, jednak do wyboru jest aż w trzech kolorach!

wild casio babyg

Czym jeszcze oprócz panterowego printu wyróżnia się ten zegarek? Przede wszystkim jak na każdy model z gamy Baby-G przystało ma on system anty wstrząsowy chroniący zegarek przed różnego rodzaju uderzeniami czy nawet upadkami. W jego środku znajdziemy bardzo dobry mechanizm kwarcowy. Zegarek ten ma aż 100 m wodoszczelności, więc można z nim pływać, biegać nawet w deszczu czy po prostu nie musieć zdejmować go do kąpieli.

Funkcje w tym zegarku są raczej standardowe jak na model z kolekcji Baby-G. Do użytku mamy datownik w postaci automatycznego kalendarza, podświetlenie LED, Timer, Stoper, możliwość ustawienia drugiej strefy czasowej, oraz funkcję sygnalizowania godziny dźwiękiem lub całkowitego wyciszenia zegarka.

Cena producenta wynosi 779 zł.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *