G-Shock Reptile- krokodylowa edycja specjalna

G-Shocki również mają swoje edycje limtowane czy modele sygnowane przez gwiazdy muzyki i sportu. Jednak tym razem chcę wam przedstawić model DW-6900CR-3ER, który pochodzi z limitowanej edycji Reptile. Czym się wyróżniają modele z tej kolekcji? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, aby od razu zobaczyć podobieństwo do … krokodyla.

Casio G-Shock DW-6900CR-3ER

Casio DW-6900CR-3ER G-Shock

Sam kolor tego zegarka przywodzi nam na myśl kolor gadziej skóry krokodyla. Jednak nie tylko kolor jest wyjątkowy, ale także faktura paska. W dotyku przypomina gadzie łuski. Jednak dodanie elementów w kolorze złota (takich jak przycisk podświetlenia) dodaje temu modelowi animuszu, a nawet dodaje mu klasy. Połączenie zieleni (DW-6900CR-3ER) lub czerni w wypadku modelu DW-6900CR-1ER ze złotem było świetnym posunięciem projektantów kolekcji Reptile.

Same zegarki niczym nie różnią się technicznie od standardowych modeli z kolekcji G-Shock. Są tak samo wytrzymałe i wstrząsoodporne jak ich nielimitowani koledzy z półek. Jednak model DW-6900CR wyposażone zostały oczywiście w system antywstrząsowy G-Shock, szkiełko mineralne, podświetlenie El Backlight Illuminator oraz wodoszczelność na poziomie 200 metrów.

Przydatne funkcje to z pewnością możliwość ustawienia 4 alarmów, 24-godzinny timer, stoper z dokładnością do jednej setnej czy dioda led, która mruga przy alarmie, przy odliczaniu ustawionego timera albo ogłaszając wybicie pełnej godziny.

Podsumowując jest to świetny G-Shock sam w sobie. Nie trzeba go kupować tylko dlatego, że jest z edycji limitowanej. Warto go mieć jako kolejny świetny Casio G-Shock w swojej kolekcji.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *