G-Shock S series – seria dla kobiet!

Kiedy kilka tygodni temu Casio poinformowało, że zamiast serii Baby-G będą wypuszczane nieco mniejsze G-Shocki z dedykacją dla kobiet wiele osób było zdziwionych, bowiem przecież nazwa Baby-G to marka sama w sobie! Każda kobieta zna tę nazwę i wiele szczycą się noszeniem tych zegarków! Ale spokojnie zanim ( o ile ) seria ta zostanie wycofana wprowadzono nową kolekcję w kategorii G-Shock – S Series. Póki co w tej kolekcji znajdziemy 9 modeli, zminiaturyzowanych do damskiej ręki G-Shocków, które podzielono tak jakby na 3 odmienne kolekcje – w typowo kobiecych kolorach, w stylu moro oraz w męskiej kolorystyce.

G-Shock s series

Zegarki z serii GMDS-6900CC zostały wyposażone oczywiście w system Shock Resistant i wodoszczelność na poziomie 200 m. Ten model wyposażony jest też w podświetlenie typu El Blacklight. Można ustawić sobie czas światowy dla 29 stref czasowych i 48 miast. Do tego w zegarku są 2 Multi Alarmy i funkcja drzemki. Oczywiście mamy też stoper i timer. A bateria zastosowana w tym modelu powinna działać 5 lat! Zegarki na rynek amerykański kosztować będą 99$.

Z kolei GMD-S6900CF to modele w ciekawej kolorystyce moro, którą znamy już z ich większych braci G-Shocków. Również mają system Shock Resistant i wodoszczelność 20 ATM. Też ma El Backlight jako system podświetlenia i stoper, timer, multi alarm, oraz rozbudowany datownik.

Zegarki z serii GMD-S6900SM również wyposażono w system antywstrząsowy i 200 m wodoszczelność. Ponadto w zegarku tym możemy skorzystać z multialarmu, podświetlenia, stopera, timera, datownika i innych funkcji znanych z zegarków G-Shock.

Aż 6 modeli z tej serii dostępnych jest w sklepie internetowym www.zegarek.net

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *