Nowa kolekcja Baby-G BGA-180

Trzy modele wzbogacają wachlarz zegarków Casio z linii Baby-G. Designem  oraz gamą funkcji przypominają G-Shocka, którego sprytnie zmniejszono i stylistycznie dopasowano do damskich preferencji.

BGA-180-4BER

“Perłą” kolekcji jest najbarwniejszy model BGA-180-4BER. Kompozycja trzech kolorów oraz trzech sposobów wykończenia zegarka daje w efekcie bardzo ciekawy styl. Pasek zdominował kolor czerwony o mocnym połysku. Koperta natomiast, to przewaga lekko zmatowionej czerni.  Całość delikatnie , ale z wyraźnym akcentem ozdobiono niebieskimi elementami.  Zegarek jest świetnym uzupełnieniem sportowego stylu, ale też idealnym kompanem dla aktywnych podczas uprawiania przeróżnych sportów. Fanki biegania odliczą stoperem swoje życiowe rekordy, natomiast amatorki pływania nie muszą pozbywać się zegarka wchodząc do wody. 100m wodoszczelności to gwarant bezpiecznego używania Baby-G nad morzem czy w basenie.

BGA-180-7B1ER

Kolekcję uzupełniają dwa modele wyposażone dokładnie tak samo, ale w zupełnie innych barwach . Patrząc na               BGA-180-7B1ER  nasuwa się pytanie czy zegarek może być jeszcze bardziej biały? Minimalna ilość ciemnych elementów w tym modelu to konieczność, dzięki której podziałki czy wskazówki są widoczne i pozwalają na wygodne odczytywanie funkcji i godziny.

BGA-180-7B2ER

Ostatni z kolekcji –  BGA-180-7B2ER,  nieco bardziej “okraszono” kolorystyką. Nadal prym wiedzie biel, niemniej  delikatne zdobienia w postaci kolorów żółtego, zielonego, czerwonego i granatowego przełamują monotonię i sprawiają, że zegarek jest  najbardziej wakacyjnym spośród prezentowanych Baby-G.

To zaawansowane technologicznie czasomierze, “podawane” w wyjątkowym i unikalnym designie. Dzięki temu po zegarki Casio Baby-G sięgają nie tylko nastolatki, ale aktywne kobiety uwielbiające sportowy i luźny styl oraz szukające funkcjonalnych dodatków.

Wyposażenie zegarków:

-stoper, wodoszczelność 100 m, podświetlenie, termometr, alarm, odporność na wstrząsy.

Cena prezentowanych zegarków : 599 zł. Dostępne w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *