Zegarek Casio do 200 złotych

Kupując zegarek wiele osób ma określony budżet do 200 złotych. Co można znaleźć w tej cenie? Bardzo dużo. Znajdziemy zarówno eleganckie zegarki męskie, jak i damskie. Zarówno na paskach jak i na bransoletach, a do tego kilka ciekawych zegarków sportowych.

Zacznijmy od dwóch klasycznych propozycji dla panów:

MTP-1188G-7B_1m

Zegarek MTP-1188G-7B kosztuje 179 zł. Klasyczna, bikolor bransoleta, biała tarcza i czarne cyfry arabskie. Cały zegarek wygląda bardzo estetycznie. Bransoleta z pewnością sama z siebie sprawia dobre wrażenie, jednak w połączeniu z białą tarczą wygląda jeszcze lepiej. Zegarek ten wykonany jest bardzo estetycznie. Warto też wiedzieć, że bransoleta została zrobiona ze stali antyalergicznej, która ma też tę właściwość, że nie koroduje. Zegarek jak na klasyczny model przystało jest odporny na zachlapania, dlatego zaleca się unikanie kontaktu z wodą. Model ten jest często wybierany na prezenty, ponieważ wygląda bardzo ładnie i trafi w gusta większości osób. Zegarki z tej kolekcji są też pakowane w puszki marki Casio, które wyglądają same z siebie bardzo ładnie i są idealnym opakowaniem prezentu. Jest to też świetny zegarek do zrobienia na nim okazjonalnej grawerki, nawet kilku słów. Dlatego jest tak popularnie wybierany na prezenty z okazji okrągłych urodzin, rocznic czy po prostu z dobrymi życzeniami.

MTP-1303L-7B_1m

Z kolei zegarek MTP 1303L-7B to klasyczna propozycja na pasku. Zegarek ten kosztuje 152 zł, więc też niedużo. Z pewnością będzie pasował do każdej ręki. Mimo, że jest to zegarek męski to można powiedzieć, że i panie lubiące większe zegarki mogą go dla siebie kupić. Zegarek oczywiście ma prosty mechanizm kwarcowy. Bateria wystarczy na kilka lat, dlatego nie trzeba się tym od razu martwić. Również ten model nie nadaje się do uprawiania sportów wodnych, ale za to idealnie pasuje do eleganckiego stroju, dress codu biurowego czy nawet do wakacyjnej koszulki polo i spodenek. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych zegarków, jakie można znaleźć w ofercie marki Casio.

LA670WEGL-1EF_1m

Zegarek LA670WEGL-1EF to z kolei propozycja dla Pań. Zegarek kosztuje 179 zł, ale jest na tyle oryginalny, że z pewnością wart tej ceny. Model ten występuje jeszcze w wersji kolorystycznej z brązowym paskiem. Jednak ta przedstawiona na zdjęciu z czarnym paskiem wygląda bardzo eleganckie, ale jednocześnie zawadiacko. Można powiedzieć, że ten zegarek jest odpowiedni dla nastolatek i młodych kobiet. Na wyświetlaczu pokazuje się godzina i informacje czy na przykład alarm został włączony. Nie wszyscy lubią klasyczne wskazówkowe zegarki, dlatego też ten cyfrowy jest świetną alternatywą dla takich osób. Ponadto zegarek ma całkiem ciekawe funkcje. Można w nim ustawi alarm, skorzystać ze stopera czy timera. Zegarek ma szkiełko mineralne i jest tylko uszczelniony, dlatego też nie poleca się kontaktu z wodą. Aczkolwiek przy noszeniu go codziennie nie powinno z nim się nic złego dziać. Nie jest to zegarek sportowy mimo funkcji stopera i timera i o tym trzeba pamiętać, ale z drugiej strony jest to ładny zegarek, który pasuje zarówno do sukienki, jak i do dżinsów i koszuli. Z pewnością spodoba się wielu młodym paniom.

W-756-2A_1m

Ciekawym sportowym zegarkiem jest W-756-2A.  Można w nim ustawić 1 alarm, wyposażony jest on w podświetlenie LED, ma timer interwałowy 9 x 45 minut,  stoper 100 minut.  Czym jest timer interwałowy 9 x 45 minut? Oznacza to, że możemy sobie ustawić 9 alarmów, które włączą się na przykład co 45 minut. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które coś ćwiczą. Można ustawić sobie 20 minut rozgrzewki, po czym włączy się alarm i czas będzie nam się odliczał na przykład na 5 minutową przerwę, po czym możemy znowu wrócić do ćwiczeń i po ustawionym przez nas czasie włączy się kolejny alarm. Świetne rozwiązanie, prawda? Najlepsza jest jednak cena. Zegarek kosztuje tylko 116 zł!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *